ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LİSELER ARASI BİLGİ-KÜLTÜR YARIŞMASI

LİSELER ARASI BİLGİ-KÜLTÜR YARIŞMASI

  İlçemizde bulunan liseler arasında gerçekleştirilen bilgi yarışmasında birincilik iki okulun oldu.

     04/05/2016 Çarşamba günü saat 10.00’da Elmadağ Belediye Kültür Salonu’nda gerçekleştirilen ve sunuculuğunu Hasanoğlan Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Sibel Eş ve Elmadağ Anadolu Lisesi Görsel Sanatlar Öğretmeni Mustafa Yelen’in yaptığı yarışmada yedek sorularda da yenişemeyen iki okulumuz birinciliği paylaştı.

     Hasanoğlan Atatürk Fen Lisesi ve Elmadağ Gazi Şahin Anadolu Lisesi’nin birinciliği paylaştığı yarışmada üçüncülük Elmadağ Anadolu Lisesi’nin oldu.

 

     Son derece çekişmeli geçen yarışma sonrası bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Omaç:”Nazlı nazlı dalgalanan her köşesi cennet bu vatanın sahibi sevgili gençler, sizlerle birlikte olmak bizi her zaman heyecanlandırıyor; ama böylesi güzel organizasyonlarda bir araya gelmek daha da heyecanlandırıyor. Etkinliğimize kaymakam bey de katılacaktı ancak yoğun toplantı trafiğinden gelemedi, sizlere kaymakam beyin selamlarını da getirdim. Her yarışmanın bir sıralaması olur. benim gönlümde tüm okullarımız birincidir. Onları yarışmaya hazırlayan öğretmenlerime, destekleyen okul idarecilerime yarışmada emeği geçen İlçe Milli Eğitim Şube Müdürüm Sayın Dursun Karakuş’a, İlçe Kültür Komisyonu Üyelerim Hüsret Emir’e, Erkut Kıvrak’a ve Zeynep Şahinkaya’ya çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Allah yolunuzu da bahtınızı da açık etsin” dedi.

 

13-04-2016

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.