ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
LİSELERE GİRİŞ SINAVINA VE PYB SINAVINA KATILAN ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR...
![LİSELERE GİRİŞ SINAVINA VE PYB SINAVINA KATILAN ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR...](/meb_iys_dosyalar/2018_06/02102703_19101114_balksz1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İlhan ERANIL, Liselere Giriş Sınavına ile Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavına katılan öğrencilere başarı mesajı yayınladı.
Sayın İlhan ERANIL mesajında;
"02 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirilecek Liselere Geçiş Sınavı ile 03 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavına katılacak tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Allah zihin açıklığı versin inşallah." dedi.