ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MADDEYE DEĞİL, HAYATA BAĞLAN

MADDEYE DEĞİL, HAYATA BAĞLAN

Elmadağ Kaymakamlığı, Elmadağ Belediye Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Elmadağ Toplum Sağlığı Merkezi işbirliğinde sigara ve uyuşturucu ile mücadele kapsamında  ESUMDER derneği kurulmuştur.

      ESUMDER  14/02/2017 Salı günü   Elmadağ Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Kültür ve Sanat Merkezinde  yapılan semine programına   Elmadağ Kaymakamı Sayın Turgay ÜNSAL, Elmadağ Belediye Başkanı Sayın Gazi ŞAHİN , İlçe Milli  Eğitim Müdürü Sayın İlhan ERANIL, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü  Sayın Tahsin ERDEM ,  İlçe Sağlık Müdürü Dr. Emine KILIÇ,     Ankara Tütün ve Madde Bağımlılığı Merkezi Psikoloğu  Erhan ERDEM, Okul müdürleri ve Elmadağ Şehit Sertaç Uzun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri katıldılar. 

    Programın açılış konuşmasını yapan  Elmadağ İlçe Kaymakamı Turgay ÜNSAL konuşmasında ‘’gençler geleceğimizin teminatı sizlersiniz. Kiminiz bakan, kiminiz kaymakam ,öğretmen ,polis,mühendis   … olacaksınız. Geleceğimiz sizinle devam edecek. Her şey sizin elinizde,’’ Maddeye değil , Hayata Bağlan’’ sloganını unutmayalım. zararlı alışkanlıklardan uzak duralım ‘’dedi.

     Programda konuşma yapan  Elmadağ Belediye Başkanı  Gazi ŞAHİN ‘’ Gençler bütün iyilik ve güzelliklerle sizin yanınızdayız. Size  her zaman kapımız açık, her zaman bize ulaşabilirsiniz , yardım etmeye hazırız’’ dedi.

    Programın devamında psikolog  Erhan ERDEM tütün ve madde’nin  kişiye, sağlığına, aileye, topluma  verdiği zararları ,bağımlılık sürecinde yaşanan değişimleri ,bu süreçte meydana gelen iletişim ve kişilik problemlerini ve  zararlı maddelerin  gençlerin suç  işleme eğilimlerini artırması ile ilgili  dinleyicilere   seminer verdi.

   Programda emeği geçen tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.

15-02-2017

15-02-201715-02-2017

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.