ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı

Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı

          Türlerine göre okul müdürleri toplantıları kapsamında, 08 Kasım 2016 Salı günü saat 09:00´da, İlçemiz Hasanoğlan Mesleki ve Teknek Anadolu Lisesi´nde, İlçemiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlerinin katılımlarıyla toplantı yapıldı.

          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhan ERANIL genel bir değerlendirme yaparak, okul kantinlerinin hijyen ve standartlara uygunluğunun sürekli denetlenmesi, öğrenci servisi şoförlerinin araştırılması, AB Projelerine her okuldan en az bir proje başvurusunun olması gerektiği, Okul Temelli Gelişim Projesinin önemi, iş ve işlemlerinin titizlikle takip edilmesi, sigortasız işçi çalıştırılmaması, okullarda medya gelebilecek olaylarda ilk önce İlçe Milli Eğitim Müdürü’ne bilgi verilmesinin uygun olacağı” konularına değindi.

          Daha sonra toplantıya katılan okul müdürlerimiz tek tek söz alıp okullarını tanıtarak, bu yıl içerisinde yaptıkları ve yapmayı planladıkları çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

          İlçe ARGE sorumlusu Ayfer YILDIZ tarafından, Okul Temelli Gelişi Modeli ile ilgili çalışmalar ve oluşturulacak ilçe komisyonu hakkında bilgi verildi. Ayrıca; Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri süreci ve projelerle ilgili çalışmalara başlanması, değerlendirme kriterleri ve şartlar hususunda bilgilendirmeler yapıldı.

           Dilek ve temennilerin ardından toplantı sona erdi.  Toplantı bitiminin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhan ERANIL, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.

 08-11-2016

 

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.