ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürümüz Aytaç Özel Okul Ziyaretlerinde Bulundu
![Müdürümüz Aytaç Özel Okul Ziyaretlerinde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2021_09/07172715_IMG_20210907_164020.jpg)
Müdürümüz Aytaç Özel yeni eğitim öğretim yılında Şehit Şener Gündem İlk/Ortaokulu, Yeşildere Fatih İlk/Ortaokulu, Üçevler Aytekin Keser İlk/Ortaokulu ve Barut İlkokulumuzu ziyaret etti. Öğrenci ve öğretmenlerimizle bir araya gelerek heyecanlarına ortak olan müdürümüz, sağlıklı ve başarılı bir eğitim öğretim dönemi olması temennisinde bulundu.
![07-09-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_09/k_07173300_IMG_20210907_163747.jpg)
![07-09-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_09/k_07173258_IMG_20210907_162351.jpg)
![07-09-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_09/k_07173255_IMG_20210907_163456.jpg)
![07-09-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_09/k_07173253_IMG_20210907_163749.jpg)
![07-09-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_09/k_07173250_IMG_20210907_163500.jpg)
![07-09-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_09/k_07173248_IMG_20210907_164018.jpg)
![07-09-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_09/k_07173245_IMG_20210907_162354.jpg)
![07-09-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_09/k_07173242_IMG_20210907_163454.jpg)
![07-09-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_09/k_07173240_IMG_20210907_163458.jpg)
![07-09-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_09/k_07173237_IMG_20210907_164015.jpg)