ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürümüz Aytaç Özel Uyum Eğitimine Başlayan Okulları Ziyaret Etti
![Müdürümüz Aytaç Özel Uyum Eğitimine Başlayan Okulları Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2021_09/01134734_FB_IMG_1630492248107.jpg)
2021-22 eğitim öğretim yılı uyum eğitimine başlayan okul öncesi ve birinci sınıfları ziyaret eden Müdürümüz Aytaç Özel, alınan tedbirleri ve covid-19 önlemlerini yerinde inceledi.
Velilerimiz ve öğrencilerimizin gönül rahatlığıyla okullara devam etmesini, okullarımızın tedbirleri azami derecede yerine getirdiğini ve yeni eğitim öğretim yılına hazır olarak öğrencilerimizi beklediğini belirtti.