ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürümüz Refik OLGUN´dan Atatürk Ortaokulu´na Ziyaret
![Müdürümüz Refik OLGUN´dan Atatürk Ortaokulu´na Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_08/14113103_IMG-20180814-WA0019.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Refik OLGUN ve Şube Müdürü Tahsin ERDEM, Atatürk Ortaokulu´na ziyarette bulundu. Önümüzdeki eğitim-öğretim yılı hazırlık çalışmaları yerinde değerlendirdiler. Okul Müdürü Vahit BABADAĞ, eğitim-öğretim hazırlıkları ile bilgiler verdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Refik OLGUN okul idareci ve çalışanlarına teşekkür ederek başarılar diledi.