Mutlu Çocuklar Festivali
![Mutlu Çocuklar Festivali](/meb_iys_dosyalar/2021_09/29223816_FB_IMG_1632942767180.jpg)
Mutlu Çocuklar Festivali ve 54 atölyenin toplu açılış töreni Hasanoğlan Atatürk Fen Lisesi Açık Hava Tiyatrosu'nda gerçekleşti. Mutlu Çocuklar Festivali'nde öğretmenler ve çocuklar doyasıya eğlendi. 2 yıl içerisinde ilçe genelinde 36 okulda oluşturulan 54 atölye çocuklar ile buluştu.
Sahne Sanatları, Akıl ve Zeka Oyunları, Sanat, Spor, Bilim/Robotik, Masal ve Oyun Atölyesi, Mutfak Sanatları, Hayat Boyu, Meslek Liseleri Üretim Atölyeleri gibi birçok atölyenin bulunduğu alanı birçok çocuk ziyaret etti.
#MutluÇocuklarGüçlüTürkiye vizyonumuzu taçlandıran bu büyük organizasyonda emeği geçen gönüllü 156 arkadaşımıza şükranlarımızı sunuyoruz.