ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİ MECLİS BAŞKANLARI TOPLANTISI

ÖĞRENCİ  MECLİS BAŞKANLARI TOPLANTISI

      İlçemiz okulları meclis başkanları,  İlçe Meclis Başkanı Elmadağ Anadolu Lisesi öğrencisi Aziz ÖZGEN  başkanlığında   Elmadağ Anadolu Lisesin ‘de  kahvaltı eşliğinde toplandı . 

 

      Elmadağ Anadolu Lisesi’nde      16/01/2017  pazartesi günü saat  10 :00 ‘da yapılan              toplantıya İlçemiz Milli eğitim müdürü sayın İlhan ERANIL, İlçe Milli eğitim Şube Müdürleri Sayın Dursun KARAKUŞ,  Sayın Tahsin ERDEM ve  Elmadağ Anadolu Lisesi Müdürü  Rifat DAVARCI  ,   İlçe Milli Eğitim Kültür Komisyonu  üyeleri Kadriye ARI ve Tülay REÇBER, Diğer Okul Müdürleri  , Görevli öğretmenleri  ,okul öğrenci  meclisi başkanları,  programın sponsorluğunu  üstlenen    Vahit CANSEVER  katıldı.

       Öğrenci meclis başkanları toplantısında konuşma yapan   İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhan ERANIL   Elmadağ İlçesi potansiyeli olan bir ilçe  Ankara’da  bizde Elmadağ’dan söz ettireceğiz.  Elmadağ’da bir test sınav merkezi projemiz var. Bu sayede öğrencilerimiz sınavlara daha iyi hazırlanacaklar.     Bu iş içinde öğretmen ve öğrencilerimizin beraber el ele çalışması gerekiyor. Sizleri dinlemek , görüşlerinizi almak benim için çok önemli dedi.

         İlçemiz okul meclis başkanı Aziz ÖZGEN  konuşmasında  kış şartlarından dolayı hayvanlara yiyecek dağıtımı yaptıklarını, sosyal dayanışma ve yardımlaşma kapsamında faaliyetleri olduğunu ,   bundan sonraki projeler arasında  Elmadağ kayak merkezine ücretsiz gezi düzenleyeceğini, okullara  spor faaliyetleri için malzeme alacağını , Üniversitelere okul tanıtımı için geziler düzenleyeceğini ve öğrencilere konser çalışmalarının olacağını , bu projeleri gerçekleştirmek için destek istediğini belirtti.

     İlçemiz okullarının   okul öğrenci meclis başkanları birer birer söz alarak  isteklerini dile getirdiler.

     Bu istekler doğrultusunda toplantının sponsorluğunu yapan  Vahit CANSEVER Fatih Ortaokulu , Fatih İlkokulu’nun basketbol potalarının onarımı üstlendiğini bildirdi.

 

 Toplantının hazırlanmasında emeği geçen Elmadağ  Anadolu Lisesi   idareci ve öğretmenlerine ,  İlçe öğrenci meclis başkanı Aziz  ÖZGEN’e  ve sponsorluğu üstlenen Vahit CANSEVER’e teşekkür ediyoruz.

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.