ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Okul Yönetiminin İnce ve Sıcak Kenarı: İNSAN" Semineri
![](/meb_iys_dosyalar/2021_12/09152914_FB_IMG_1639052856873.jpg)
Prof. Dr. Aytaç AÇIKALIN ile "Okul Yönetiminin İnce ve Sıcak Kenarı: İNSAN" semineri, müdürümüz Sn. Aytaç ÖZEL, okul yöneticilerimiz ve rehber öğretmenlerimizin katılımıyla Hasanoğlan Atatürk Fen Lisesinde gerçekleştirildi.
Başkent Yönetici Atalyöleri kapsamındaki programı eğitimcilerimiz ilgiyle dinlediler.