ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKULLARIMIZDA KARNE TÖRENİ YAPILDI
19 Ocak 2018 Cuma günü saat 10 :00 da Karacahasan İlkokulu´nda 2017-2018 birinci yarıyıl karne töreni yapıldı.![OKULLARIMIZDA KARNE TÖRENİ YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2018_01/22131009_IMG_2272_Kopyala.jpg)
Karacahasan İlkokulu´nda yapılan törene İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan ERANIL, Elmadağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Müzeyyen YAMAK ve Müdürlüğümüz Şube Müdürleri Dursun KARAKUŞ ve Tahsin ERDEM katıldı. Sınıfları dolaşarak öğrencilerle ve velilerle sohbet ettiler. Öğrencilerin yarıyıl tatillerini verimli geçirmeleri temennisinde bulunarak karne dağıtımını yaptılar. Takdir ve Teşekkür Belgesi alan öğrencilerimize Elmadağ Belediyesinin hazırlamış olduğu hediye paketleri verildi.
Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |