ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLARINIZA HOŞGELDİNİZ...

OKULLARINIZA HOŞGELDİNİZ...

Kıymetli Öğretmenlerimiz,

Uzun zamandır okullarımızdan uzakta, çeşitli zorluklarla öğrencilerimize ulaşmaya, onlara destek olmaya çalıştınız. Covid-19 salgını ile mücadelede uzaktan eğitim çalışmalarında gösterdiğiniz fedakarlıklar takdire şayandır.

Yanı sıra okul yöneticilerimiz başta olmak üzere pek çoğunuzun bu büyük mücadelenin hemen her safhasında gönüllü olarak bizzat yeraldığınıza şahit olduk. Hep birlikte büyük bir çalışma gerçekleştirdik. Hepinize minnettarız.

24 Ağustos itibariyle mesleki çalışmalarla başlayacak olan yeni eğitim öğretim yılında, bu çalışmlarımızın bir bölümünü okullarımızda gerçekleştireceğiz. Okullarımız hijyen tedbirleri anlamında hazırlıklarını tamamlamıştır. Özverili çalışmaları için tüm okul müdür, müdür yrd ve personeline teşekkür ediyorum. Maske, mesafe, hijyen kurallarına da riayet ederek okullarımızda yürüteceğimiz çalışmalarda tüm öğretmenlerimize sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum.

Bir an önce öğrencilerimize de kavuşabilmenin hayaliyle, hepinize saygılar sunuyorum.  

 

HOŞGELDİNİZ.  

#EğitimEkipİşidir

 

Aytaç ÖZEL

Milli Eğitim Müdürü

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.