ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OSMANLI MUTFAĞI ALTIN MADALYA GETİRDİ

OSMANLI MUTFAĞI ALTIN MADALYA GETİRDİ

          Osmanlı Mutfağı Yarışması ile altın madalyaya ulaşan öğrencilerimize birer altın da İlçe Milli Eğitim Müdürümüzden geldi.

      İzmir Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından ulusal düzeyde düzenlenen”2.Genç Turizmciler Yarışıyor” yarışmasında “Osmanlı Mutfağı” kategorisinde altın madalya kazanan Hasanoğlan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdiresi Banu Cankut, öğretmeni Kezban Özdemir ile öğrencileri Burcu Coşkun ve Hasretcan Arslan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Omaç’ı makamında ziyaret ederek İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Omaç’a desteklerinden ötürü teşekkür ziyaretinde bulundu.

 

     İzmir Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından ulusal düzeyde düzenlenen”2.Genç Turizmciler Yarışıyor” yarışması 12-13 Nisan 2016 tarihleri arasında 3 farklı kategoride liseler arasında gerçekleşti.”Yaşayan Osmanlı Mutfağı” kategorisinde Hasanoğlan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni Kezban Özdemir ile öğrencileri Burcu Coşkun ve Hasretcan Arslan güçlü rakiplerini geride bırakıp altın madalya almaya hak kazandı ve Türkiye birincisi oldu.

 

     Gerçekleşen ziyarette bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Omaç:”İnandınız, başardınız. Sizlerle gurur duyuyorum. Okullarımızda kim güzel bir şey yaparsa biz onun yanındayız. Sizler orada yarışırken bizde burada sizi takip ettik. Başarınız tevazu gösterilecek bir şey değil; ayrıca bize bu mutluluğu yaşattığı için okul müdirem Banu Cankut’a ve öğretmenim Kezban Özdemir’e de teşekkür ediyorum” dedi.

     

 

     İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Omaç öğrencilerimizi ödüllendirerek başarılarının devamını diledi.

 

28-04-201628-04-201628-04-2016

28-04-201628-04-2016

28-04-201628-04-2016

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.