ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖZEL YETENEKLİ ÖĞRENCİLER İÇİN DESTEK ODALARINDA SUNULACAK EĞİTİM HİZMETLERİ
![ÖZEL YETENEKLİ ÖĞRENCİLER İÇİN DESTEK ODALARINDA SUNULACAK EĞİTİM HİZMETLERİ](/meb_iys_dosyalar/2015_10/k_26130833_img_6093kopyala.jpg)
Bakanlığımızca yürütülen çalışmalar kapsamında, özel yetenekli öğrencilerimizin ilgi, yetenek ve eğitim ihtiyaçları doğrultusunda zenginleştirilmiş ve farklılaştırılmış eğitim süreçlerinin planlanması ve bu yolla eğitime erişimlerinin artırılması amacıyla, 21-22-23 Ekim 2015 tarihlerinde, İlçemiz Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda, İlçemizde görev yapan öğretmenlere yönelik “Özel Yetenekli Öğrenciler İçin Destek Odalarında Sunulacak Eğitim Hizmetleri” konulu bilgilendirme toplantıları
düzenlendi.
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |