ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Resim Sergisi
![Resim Sergisi](/meb_iys_dosyalar/2022_02/14161828_FB_IMG_1644844684881.jpg)
Elmadağ Halk Eğitim Merkezi'nin resim kursuna katılan kursiyerler, kurs sonunda açtıkları sergi ile başarılarını taçlandırdı.
Halk Eğitim Merkezi Usta öğreticimiz Nur Özçelik'in öğrencileriyle birlikte hazırladığı resim sergisinin açılış töreni; Elmadağ Kaymakamı Sn.Alper Tanrısever, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Aytaç Özel ve İlçe Şube Müdürümüz Sn.Ali Güzel'in katılımıyla Elmadağ Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi.
Emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz.