ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ŞAMPİYON ÖZEL BİLGEHAN ANADOLU LİSESİ
![ŞAMPİYON ÖZEL BİLGEHAN ANADOLU LİSESİ](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_20083210_img_3598.jpg)
Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Elmadağ Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği liseler arası futbol turnuvası Özel Bilgehan Anadolu Lisesi’nin şampiyonluğu ile sonlandı.
18/05/2016 Çarşamba günü yapılan final müsabakasında Elmadağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Özel Bilgehan Anadolu Lisesi karşılaştı.Müsabakayı 1-0 kazanan Özel Bilgehan Anadolu Lisesi öğrencileri kupayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Omaç’ın ve Elmadağ Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü İbrahim Tekiner’in elinden aldı.