ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Satranç Turnuvası
![Satranç Turnuvası](/meb_iys_dosyalar/2022_03/16113515_FB_IMG_1647419701695.jpg)
Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlediğimiz yaklaşık 400 öğrencinin katıldığı Satranç Turnuvalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri düzenlenen törenle takdim edildi.
Tören; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytaç Özel, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sn. İbrahim Tekiner ve Satranç Federasyonu Temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.