ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehit Şener Gündem Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı
![Şehit Şener Gündem Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı](/meb_iys_dosyalar/2021_06/09144321_IMG_20210609_143450_397.jpg)
Şehit Şener Gündem Ortaokulumuzun hazırladığı TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarına katılan Müdür Vekilimiz Güner Şahin ve şube müdürlerimiz Ali Güzel ve Orhan Ataklı, covid-19 sürecine rağmen yoğun mesai harcayarak hazırladıkları bilim fuarında yapılan başarılı çalışmalarından dolayı Okul Müdürü Ahmet Pekmez ile görevli öğretmenleri ve öğrencileri tebrik ettiler. #EğitimEkipİşidir
![09-06-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_06/k_09144221_IMG_20210609_143450_499.jpg)
![09-06-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_06/k_09144219_IMG_20210609_143450_483.jpg)
![09-06-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_06/k_09144216_IMG_20210609_143450_418.jpg)
![09-06-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_06/k_09144213_IMG_20210609_143450_477.jpg)
![09-06-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_06/k_09144205_IMG_20210609_143450_491.jpg)
![09-06-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_06/k_09144208_IMG_20210609_143450_397.jpg)
![09-06-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_06/k_09144211_IMG_20210609_143450_505.jpg)