ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG SINAVINDA BAŞARILI ÖĞRENCİLER TABLET BİLGİSAYARLA ÖDÜLLENDİRİLDİ

TEOG SINAVINDA BAŞARILI ÖĞRENCİLER TABLET BİLGİSAYARLA ÖDÜLLENDİRİLDİ

    Geçen yıl TEOG Sınavında başarılı olan öğrencileri ödüllendirmek için Kaymakamlık Binası Toplantı Salonunda tören düzenlendi. Gerçekleştirilen ödül törenine Elmadağ Kaymakamı Resul Kır, Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Omaç, Elmadağ İlçe Müftüsü Metin Arcaklıoğlu, idareci, öğrenci, öğretmen ve veliler katıldı.

    Törende konuşan İlçe Kaymakamı Resul KIR,  “Öğrencilerin başarılı olmalarının temelinde anne ve babalarla birlikte öğretmenlerin payı büyüktür. Yavrularımızın bu başarıları elde etmelerinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Asıl olan vatana millete hayırlı bireyler olarak yetişebilmektir.” dedi. Kır, başarılı öğrencileri bundan sonrada ödüllendireceklerini sözlerine ekledi.

    Ayrıca törende konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Omaç,”Eğitim ve öğretimde başarı çıtasını her zaman yüksekte tutmayı hedefledik. Amacımız başarılı insan yetiştirmenin yanı sıra aynı zamanda iyi insan yetiştirmektir. Unutmayalım ki çocuklarımız geleceğimizin aynasıdır. Çalışmalarımızın meyvelerini bugün görmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bize bu mutluluğu yaşatan öğrencilerimi, daima yanımızda olan velilerimi ve emeği geçen öğretmenlerimi kutluyorum.” dedi.

 

    Başarılı öğrencilere tablet bilgisayar verildi.

 

09-02-201609-02-201609-02-201609-02-201609-02-2016

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.