ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tübitak Fuarına Katıldık
![Tübitak Fuarına Katıldık](/meb_iys_dosyalar/2021_12/03102850_FB_IMG_1638516159275.jpg)
2021 Eğitim Öğretim yılı Tübitak4006 Bilim Fuarları kapsamında Hasanoğlan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırlamış olduğu projelerin sergilendiği açılış törenine; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytaç ÖZEL, İlçe Kaymakamı Sn. Alper TANRISEVER ve öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.
Emeği geçen Okul Müdürümüz Banu CANKURT 'u öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.