ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türk Eğitim-Sen Elmadağ Temsilciliği ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Refik OLGUN´a Hayırlı Olsun Ziyareti
![Türk Eğitim-Sen Elmadağ Temsilciliği ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Refik OLGUN´a Hayırlı Olsun Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2018_08/28122505_6d9015a1-7b59-49eb-b903-50eb03e73720.jpg)
Türk Eğitim-Sen Elmadağ İlçe Temsilcisi Mehmet DURSUN ve Yönetim Kurulu üyeleri Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Refik OLGUN´a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Müdürümüze yeni görevinde başarılar dileyen yönetim kurulu üyeleri, eğitim camiasına ve Elmadağa hayırlar getirmesi temennisinde bulundular. Kendisine eğitim-öğretimde yapacağı çalışmalara her türlü desteği vereceklerini belirttiler.