ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türlerine Göre Okul Müdürleri Toplantıları Devam Ediyor

Türlerine Göre Okul Müdürleri Toplantıları Devam Ediyor

Türlerine göre okul müdürleri toplantıları kapsamında, 11 Kasım 2016 Cuma günü saat 09:00´da, İlçemiz Atatürk Ortaokulu´nda, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan ERANIL başkanlığında, ilçemize bağlı ortaokulların okul müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Dursun KARAKUŞ ve Tahsin ERDEM´in katılımlarıyla toplantı yapıldı. 

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Dursun KARAKUŞ, okul servis şoförlerinin eğitimleri ve denetlenmesi ile ilgili kısa bir bilgilendirme yaptı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan ERANIL toplantıda; “Kurumunuzla ilgili sorunların tespit edilmesi ve öncelik sırası oluşturularak bu sıralamaya göre çözüm yoluna gidilmesi gerektiği, personelin baskıdan ziyade rehberlik edilerek çalıştırılması,  okul kantinlerinin hijyen ve standartlara uygunluğunun denetlenmesi, öğrenci servisi şoförlerinin araştırılması, AB Projelerine her okuldan en az bir proje başvurusunun olması gerektiği, Okul Temelli Gelişim Projesinin önemi, iş ve işlemlerinin titizlikle takip edilmesi, sigortasız işçi çalıştırılmaması, okullarda medya gelebilecek olaylarda İlçe Milli Eğitim Müdürü’ne bilgi verilmesigerektiği ” konularına değindi.

Okul müdürlerimizce, okulların son durumları, öğretmen, öğrenci ve derslik durumları, okul ile ilgili sorunları ve 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı içerisinde yapılması planlanan çalışmalarla ilgili bilgiler verildi.11-11-2016  

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.