ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası
![Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası](/meb_iys_dosyalar/2021_12/16105658_FB_IMG_1639641108880.jpg)
Türk Malı ürünlerinin tanımının ve öneminin anlatıldığı Yerli MAlı Haftası her yıl 12-18 Aralık tarihleri arasında kutlanmakta olup öğrencilerimizin yerli tüketim konusunda bilinçlendirilmesi hedeflendirilmektedir.
Bu kapsamda Hasanoğlan Ortaokulu ve Öğretmenler İlkokulunun hazırlamış olduğu Yerli Malı programı; müdürümüz Sn. Aytaç ÖZEL, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.