ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YANGIN TATBİKATI
![YANGIN TATBİKATI](/meb_iys_dosyalar/2018_04/18115723_IMG_20180418_111115.jpg)
6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında, 18.04.2018 Çarşamba günü saat 10.30´da Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personelinin katılımı ile Müdürlük Hizmet Binasında, Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı İtfaiye Amiri İlker SALMAN´ın koordinesinde Yangın Tatbikatı ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.