ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yaz Kursları Son Hız Devam Ediyor
![Yaz Kursları Son Hız Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2017_07/20101246_WhatsApp_Image_2017-07-19_at_16.15.08.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhan ERANIL, okullarımızda devam eden Destekleme ve Yetiştirme Kursları ve Kuran-ı Kerim Kurslarını yerinde görmek ve öğrencilerimizi motive etmek üzere, Gazi Şahin Anadolu Lisesi, Yaşar Doğu Ortaokulu ve Hasanoğlan Ortaokulu´nu ziyaret etti. Okulların tatil olmasına rağmen tatillerinin yanısıra derslerinide aksatmayan öğrencilerimizi motive etmek amacıyla onlarla birlikte derslere katıldı.