ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YKS Bilgilendirme ve Motivasyon Semineri
![YKS Bilgilendirme ve Motivasyon Semineri](/meb_iys_dosyalar/2021_11/03100624_FB_IMG_1635922902699.jpg)
12.Sınıf Öğrenci ve Velilerine Yönelik YKS Bilgilendirme ve Motivasyon Semineri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytaç Özel, okul müdürlerimiz ve rehber öğretmenlerimizin katılımı ile YKS hazırlık sürecinde Hasanoğlan bölgemizdeki 12.Sınıf öğrencilerimiz ve velilerimizle birlikte bilgilendirme ve motivasyon semineri Hasanoğlan Atatürk Fen Lisesinde gerçekleştirildi.