ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ZARARLI ALIŞKANLIKLARLA İLE MÜCADELE PROGRAMI BAŞLADI

ZARARLI  ALIŞKANLIKLARLA İLE  MÜCADELE PROGRAMI BAŞLADI

     Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ,Elmadağ İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Elmadağ Toplum Sağlığı Merkezi işbirliği ile öğrenciler ve veliler için  bir dizi  Uyuşturucu  ve Fuhuşla Mücadele Semineri başlatıldı.

     14.12.2016 Çarşamba günü saat 09 :30 da  Hasanoğlan  Atatürk Fen Lisesi konferans salonunda  saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programa,  İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan ERANIL, İlçe Emniyet Müdürü Fikri Serhad  ÇOKAKLI  katıldı.

     Zararlı alışkanlıklarla mücadele programında konuşan İlçe  Milli  Eğitim Müdürü sayın  İlhan ERANIL ’’ Ülkemizin ve geleceğimizin teminatı olan siz gençlerimiz  hepiniz pırıl pırıl ,enerji ve hayat dolusunuz.   Bu güzel   enerjinizi zararlı alışkanlıklara değil, spora ,sosyal etkinliklere  ve kültürel faaliyetlere yöneltin" dedi.

       Programda konuşan İlçe Emniyet Müdürü Sayın Fikri Serhad ÇOKAKLI, zararlı alışkanlıklarla mücadele konusunda okullarla koordineli bir şekilde çalışılacağını dile getirerek işin suç boyutuna’’ değindi.

         Programa eğitim personeli olarak katılan Rehber Öğretmen Hatice ÖZBALI ve  Toplum Sağlığı Merkezi   Sağlık personeli Nuran TAŞ  Zararlı alışkanlıklardan korunmak  , koruyucu rehberlik ve farkındalık oluşturmak kapsamında zamanın verimli kullanımı ,sağlıklı iletişim, sağlığın korunması,  Zararlı maddelerin vücuda olan kötü etkileri , internet ve teknoloji bağımlılığına değindiler.

Programa Atatürk Fen Lisesi  öğretmenleri, öğrenciler ve velileri katıldı.

         14.12.2016 Çarşamba günü Hasanoğlan Atatürk Fen Lisesinde   başlayan Öğrenciler ve Veliler için Uyuşturucu ve Fuhuşla Mücadele Seminerinin bir takvim doğrultusunda 13.04.2017 tarihine kadar tamamlanması planlanmaktadır.

27-12-201627-12-201627-12-201627-12-201627-12-2016

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.